Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2017, 17:19   #16
karollom
 
Reputacja: 1 karollom ma w sobie cośkarollom ma w sobie cośkarollom ma w sobie cośkarollom ma w sobie cośkarollom ma w sobie cośkarollom ma w sobie cośkarollom ma w sobie cośkarollom ma w sobie cośkarollom ma w sobie cośkarollom ma w sobie cośkarollom ma w sobie coś
Korgan rozłożywszy znaleziska na ziemii przed starszym bratem, delikatnie się uśmiechnął i rzekł: -Ha! Zobacz coś jednak mam! - kończąc zdanie zaczął przebierać nogą w rzeczach. - Twoje lumpy, moja zbroja, plecaki... Uhhhf kurwa! - Korgan aż się wzdrygnął i przyłożył swoją wielgachną dłoń do nosa. - Co Ty tam masz? Majtasy ulicznej mewy? hah... - dodał pośmiechując się nieco. Przykląkł na jedno kolano wydając przy tym niski niczym odległy piorun za skalnym szlakiem jęk chwytając się za obolałą rękę. Ale patrz teraz najważniejsze i nie chodzi tu o moje rozjebate toporki... szlak to jego mać... - dodał i wskazał brodą na worek należący niegdyś do starowinki. - Zobacz co jest w środku, tu są jakieś krzemienie i inne dyrdymały nie do kompletu. Poza tym ta torba jest od jakiejś mikstury - Patrząc Loganowi w oczy wyartykułował z pełną powagą - ta baba to pewnikiem szamanka jakaś czy coś! Czekaj połóż się może i ja wycisne na twój brzuch te czerwone siury, co myślisz? Dobre nie?
 

Ostatnio edytowane przez karollom : 02-10-2017 o 17:24.
karollom jest offline