Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2017, 16:30   #39
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Zdjęła z siebie iluzje niewidzialności a potem sama się pochwaliła w myślach: dawno nie udało się jej rzucić czaru tak pewnie i utrzymać tak długo. Tatko byłby z niej dumny. Niespecjalnie wierzyła w Święty Ogień, dużo bliższa była jej Melitele, ale nie zwykła komentować religijnych wyborów innych. Tym niemniej rycerz wyczuł jej obecność, więc szybkie ujawnienie się było jedynym wyjściem.

- Jestem Marina z Imari, medyczka. A tej sztuczki mój ociec mnie wyuczył, bo drogi są niebezpieczne… - dodała, żeby usunąć wszelkie wątpliwości. - W moim pokoju zamieszanie się zrobiło, ktoś się ściera pod oknem a do środka ktoś inny wpadł nawet, postanowiłam wyjść, bo wiecie sami, panie, jak to w tłoku może być.

Przesunęła się krok do przodu.
- Przepuście mnie, proszę, droga długa przede mną.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline