Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2007, 21:57   #30
PhilipsonZuo
 
Reputacja: 1 PhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodze
Szybko zmyłem się z biura Yun'a nie czekając na jego reakcję. Śmignąłem szybko na dół i zauważywszy, że już nikogo nie ma ruszyłem do samochodu. Moją uwagę jednak przykuła leżąca na stole pizza.

Mniam! - pomyślałem i pochłonąłem jeden kawałek. Szybko popiłem go Coca-Colą i podszedłem do samochodu. Sięgnąłem ręką do kieszeni.

Cholera! Gdzie moje kluczyki? Krzyknąłem stwierdzając brak kluczyków. Panicznie zacząłem rozglądać się po hangarze. Nigdzie ich nie było. Przeszukałem chyba każde miejsce, które przyszło mi do głowy. Zrezygnowany oparłem się o samochód i pociągnąłem klamkę. Drzwi były otwarte, a kluczyki były w stacyjce. Rozejrzałem się jeszcze dookoła.

- No to jedziemy. - chuchnąłem i wsiadłem do środka. Przekręciłem kluczki. Mój wspaniały silnik się obudził.

Aaaach! Kocham cię brum brumie! - Pomyślałem słysząc wspaniały dźwięk silniczka. Ustawiłem lusterka, uruchomiłem całą elektronikę w tym mój wspaniały system nagłaśniający, puściłem Rage Against The Machine - One Man Army i w drogę! Zielony neon palił się już całą mocą, nitro było w gotowości. Wysunąłem z garażu pomknąłem ulicami Tokyo nie zważając na ruch uliczny, światła czy nawet ostre zakręty. Czułem się wolny, czułem się jakbym mógł prowadzić z zamkniętymi oczami. Niosła mnie intuicja i swoboda.

- No siemacie drużyno. Dzisiaj mam zamiar dobrze się bawić i nic mi w tym nie przeszkodzi! IHAAAA!!! - Krzyknąłem do radia starając się zapomnieć o wszelkich przeczuciach, myślach i tym podobnych krążących wokół mojego wyścigu. Teraz mknąłem samochodem w piękną noc. Nie liczyło się nic więcej.
 
__________________
"- Two tea to room two...
- Strututututu"

Ostatnio edytowane przez PhilipsonZuo : 18-06-2007 o 22:00.
PhilipsonZuo jest offline