Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2007, 22:54   #63
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Leżał sobie spokojnie na swoim wygodnym łóżku z suchych liści, gdy tu nagle z nieba, a raczej przez "okno" spadła... dziewczyna?!
Speszony odskoczył pod ścianę, przykucnął i wpatrywał się w nią swoimi małymi, brązowymi oczkami. Zrobił minę, pokazując swoje zęby.
-To "oni" Cię przysłali... "ONI"!! Ci źli ludzie...- wstał, wymachując rękoma-Kim jesteś?!- już miał się rzucić na dziewczynę gdy nagle zatrzymał się. Położył rękę na ramieniu (swoim) i obrócił głowę.
-Tak mamo, dobrze... Tak mamusi, będę grzeczny... Ja Ciebie też kocham.-znów spojrzał na dziewczynę wzrokiem mordercy, sekundę później jego twarz wyglądała jak twarz siedmiolatka, który rozbił szklankę i jest mu teraz głupio.
-Cześć, kim jesteś?? Ja nazywam się Tomek, a może Łukasz? A nie wiem, mów mi Pustelnik, ciesze się, że Cię widzę, pobawimy się?
 
Panda jest offline