Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2007, 23:20   #59
fleischman
Administrator
 
fleischman's Avatar
 
Reputacja: 1 fleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputację
Brak Asuki jest dość naturalny. Film ma się skończyć w okolicach 6 odcinka serii, czyli przy Ramielu, a wtedy jeszcze Asuki nie było.
Co do Kaworu. Jednym z głównych założeń miało być jego wcześniejsze pojawienie się. Jak dla mnie to bardzo dobre posunięcie. W Serii był za krótko jak dla mnie. Już w mandze Kaworu pojawia się wcześniej i nawet walczy z niektórymi aniołami i ten pomysł przypadł mi do gustu.
Co do nowej postaci to pożyjemy zobaczymy. Charadesignerów mają dobrych, kwestia tylko jaką rolę dadzą tej postaci.
Osobiście po prostu nie mogę się doczekać. Zapewnienia Hideaki Ano o tym, że to nie jest skok na kasę, tyko próba wyciągnięcia świata anime z marazmu jakoś nie specjalnie do mnie przemawiają, natomiast manga potwierdza, że w samej serii można jeszcze dużo poprawić (manga jest świetna, polecam :P) no i wiadomo, że NGE w czasie produkcji nie był popularny i był wywierany duży nacisk na twórców, żeby zrobili z niego coś strawnego dla większej ilości odbiorców.
Teraz mają nieograniczony budżet i wolną rękę. Kwestia jak bardzo będą chcieli te filmy zrobić bezkompromisowo.
 
fleischman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem