Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2017, 14:10   #192
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Richard długo rozmyślał o tym co powiedzieli mu byli więźniowie. Musiał sobie w głowie poukładać to wszystko razem z zaangażowaniem delegatury w sprawę. Wnioski, które mu się nasuwały nie poprawiały mu humoru.

Jednak stojąc na pokładzie sterowca obserwował teraz z uwagą pracę inżyniera. Gdy ten odsunął się na moment od konsolety, żeby sprawdzić rozwinięcie kabli i przewodów z powietrzem Richard stanął tak, żeby plecami zasłonić Jacoba i zapytać szeptem Malfloya:
- Co cię w nim trapi? O co chodzi?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline