Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2017, 17:06   #446
druidh
 
druidh's Avatar
 
Reputacja: 1 druidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał corax Zobacz post
DruidH czy to znaczy, że sugerowane działanie Ci pasuje?

Edyta: sorki dru, właśnie się złapałam, że chyba notorycznie ignoruję to h w Twym nicku. Jest dla mnie ono ...hrhrhr... nieme
Corax, po prostu dru. Juzem sie przyzwyczail do nicka, a tego ze bedze nieporeczny w odmianie nie przewidzialem na poczatku. Kazda opcja mi pasuje w sumie.

Co do wyjazdu to franka zlozyla jasna propozycje w tekscie. Natomiast bedzie optowac za:
- kims jako substytut reprezentacji na dozynkach, albo po prostu reprezentant.
- ktos powinien zostac w plocku zaufany. Jest prawie pewne ze centrum wydarzen jest tutaj. MG... Znaczy boruta tylko czeka zeby wszyscy wyjechali.
- jedziemy wozem i spimy jak ludzie, a nie jakies tanczace z wilkami bedziemy odprawiac.

Moze bezpieczniej jest pojechac w kilku, kogos zostawic, potem wrocic, przegrupowac sie i do benedyktynow uderzac. Wg mnie to poczucie bezbieczenstwa to jest demo version jako otwarcie. MG juz ma posta rekrutujacego napisanego...

Mi Raaz jak sie zdobywa swarozycowy conv?
 
__________________
by dru'
druidh jest offline