Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2017, 19:50   #448
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Ja tylko woli przypomnienia wspomnę: jest 27 lipca. Dożynki są połączone z Matki Boskiej Zielnej. W nomenklaturze kościoła jest to Wniebowzięcie Najświętrzej Marii Panny. Wypada 15 sierpnia. Dobrze byłoby być z dzien, może dwa przed, bo duże ilości alkoholu na dożynkach przyjęte tak nagle mogą zaszkodzić.

Na krawędzie stołu macie 2 dni wozem, mniej konno, bo wóz jest dużo wolniejszy. Do miejscowości na północy i południu macie jeden dzien drogi, ale jest to caly dzień (wychodzicie o świcie, docieracie późnym wieczorem).

Czyli podróż Płock -> Mogilno -> Płock -> Sierpc to samej podróży 5 dni. No i myślę, że z dzień Wam zleci u mnichów. Choc znając waszą szybkość w podejmowaniu wspólnych działań u mnichów wam zejdą dwa tygodnie.

Dziekuję Arvelus za wazelinkę, ale z takimi graczami sesja pisze się sama. Ja tylko rzucam kostką i myślę sobie: „O Jezu, ale sie wpier...., jak ja teraz tego faila opiszę?”

Tak naprawdę możecie się rozdzielić. Ja sobie z tym jakoś poradzę. Ot, gdy grupa zostająca będzie bardzo zajęta, a grupa podróżująca miałaby pisać jak pokonuje kolejne kilometry, to tym drugim wymyślę jakąś rozrywkę.

Macie jakieś poczucie bezpieczeństwa? Hmmm... coś robię źle...

Swarogowy Conv najszybciej zyskuje się paląc inkwizytorów w rytualnej ofierze. Ale można też palić inne, mniej znaczące persony za odpowiednio mniej Conva.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline