Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2017, 09:09   #457
Aiko
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
Podsumowanie.

Zbieranie informacji wśród ludzi:
Cytat:
Napisał corax Zobacz post
- Reznov wysłał posłańców/wiadomości i sypnął kasę na rekrutację lokalnych mądrych panów i panie - Cyganka może pomóc w rekrucie wśród gildii złodziei Z większą ilością ludzi można rozesłać ich by sprawdzali połączenia z pozostałymi sprawami

- Wilhelm i Fyodor - jako zbrojne ramię wzięli tropciela Michalki i poszli z nim obadać ślady bestii oraz okolice

- Michal i Franka poszły zbierać info wśród ludności - przy czym Franka do warstw wyższych, Cyganka wśród pospólstwa

I zebrać się po 24 godzinach lub wysłać posłańców.
Cytat:
Napisał druidh Zobacz post
No co ty corax, Franka chce isc na dozynki mieszac sie w tlum. Warstwy wyzsze tez moga byc ale nie zamiast.
Cytat:
Napisał Aiko Zobacz post
Co do dożynek. Czysto teoretycznie mamy 27 lipca, a dożynki miały być w wniebowzięcie czyli 15 sierpnia. Więc chyba mamy do tego jeszcze chwilę.
Cytat:
Napisał druidh Zobacz post
- ktos powinien zostac w plocku zaufany. Jest prawie pewne ze centrum wydarzen jest tutaj. MG... Znaczy boruta tylko czeka zeby wszyscy wyjechali.
Wniosek: Dwie osoby chcą zbierac informacje, z uwagi na brak dożynek może się to odbyć w Płocku gdzie jak ustaliliśmy dzieje się źle.

Wyprawa do Mogilna:
Cytat:
Napisał corax Zobacz post
Anna i Gerge ruszyli postudiować księgozbiory zakonne i zebrać wywiad pośród zakonników
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Podróż do Mogilna to 2 dni, z noclegiem po drodze. Jeżeli się rozdzielicie to pojawi się problem z utrzymaniem ram czasowych.
Co nie znaczy, że nie dopuszczam takiego rozwiązania.
Cytat:
Napisał Aiko Zobacz post
Będzie opcja by wyruszyć razem do lasu tam wspólnie przeobozować i dopiero ruszyć dalej?
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Myślałem raczej, że zechcecie skorzystać z jakiejś karczmy przy trakcie.

No ale tak możecie nocować w lesie, w którym po nocach giną ludzie. Poprostu jesteście grupą szukającą wyzwań
Cytat:
Napisał Aiko Zobacz post
A tak na poważniej. Gdzie ewentualnie znajdowałaby się karczma tak by dało radę w niej przenocować?
- Na razie brak odpowiedzi.

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Anna też byłaby za podziałem tak długo jak będzie z Gergem.
Cytat:
Napisał Aiko Zobacz post
Co do wyprawy do Mogilina, coś tam może być, ale chyba nie ma sensu gonienia tam zbyt wielkiej ilości osób. Chyba, że część poszłaby do zakonników, a reszta rozejrzała się po ulicach miasta dowiadując co nieco.
Wniosek: Anna chce jechać do Mogilna, mogą się z nią udać Franka i Michal by tam poszukać informacji wśród ludzi. Nie ma konieczności by Anna jechała z Gerge. Na pewno zatrzyma się w karczmie i wyruszy rano by w dzień przebyć trasę.

Wyprawa do lasu
Cytat:
Napisał Aiko Zobacz post
Uważam że na pewno powinniśmy skorzystać z tego, że mamy na trzy dni tropiciela. Może fajnie byłoby wynająć kilku prostych woja by nie wchodzić do lasu samemu, ale na pewno warto sprawdzić czy nie ma tam tropów.
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Zapyta cóż to za łowczy, który po nocy ulewnego deszczu znajdzie jakikolwiek trop w lesie.
Wniosek: Mamy tropiciela przez trzy dni a szukamy tak naprawdę nie tropu lecz miejsca kultu. Według mnie jeśli Fyodor nająłby jeszcze kilku ludzi, Michal załatwiła swoich i taka grupa wyruszyła do lasu, mieliby szanse na coś trafić, szczególnie przy wsparciu Waltera. Jeśli grupa miałaby zapuścić sie w las w nocy, to na pewno także skorzystaliby z noclegu. Może byłaby to ta sama karczma, z której korzystać będzie Anna.

P.S. Według mnie wszyscy gracze przedstawili konkrety.
 
Aiko jest offline