Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2017, 23:44   #478
druidh
 
druidh's Avatar
 
Reputacja: 1 druidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
  • Franka....szczerze, nie wiem... tu chyba nie było deklaracji może dołączy do Michal albo Anny?

1) Aniołki Fyodora (w składzie Anka, Miśka i Franka) ruszają do Mogilna.... biorąc ze sobą Fyodora na wozie, bo się musi wyspać.
Aiko, dlaczego Anna myśli, że szybciej zaliczy karczmę, niż Franka? France się to podoba, też chce szybciej karczmę zaliczyć?

Mi Raaz
Franka in general jest za ganianiem po lesie, co zostało już wspomniane, a potem śmignięcie do karczmy na wielką wspólną balangę? Czemu nie jest to możliwe? Konieczność balangi wyklucza możliwość biegania po zachodzie słońca po lesie pełnym piekielnych psów i kozoludziodiabłów.

To do list na popołudnie w kolejności dowolnej:
  • Odbiór habitu - był jako item gwarantowany na odpustowej loterii: "Elegancki inkwizytor"
  • Do Pana męża poinformować o wyjeździe, powiedzieć mu, że jest debeściak i zapytać czy nie zorganizował by coś dla żony od kupców jako ochronę na rano na kilka dni. Ochrona ofc jest, wspaniała, ale własna nie zaszkodzi. Wyjazd pilny i zaskakujący samą małżonkę.
  • Krawiec, kupiec, whatever - ciuchy do podróży, buty porządne do łażenia w błocie i spodnie, koszula oraz jakaś kurta. Wszystko poza kurtą powinno wstępnie wleźć pod habit, a może i z kurtą wlezie.
  • Nocleg w karczmie. Po dobrej kolacji może negocjować zawartość łoża, zgodnie z nastrojem Pana męża.
  • Opcjonalnie. Roch. Sprzeda jakieś newsy? Oczy niech otwarte ma na wszystko co nietypowe, a opłaci się mu, po powrocie. Samo poszukiwanie Rocha motywowane przed innymi potrzebą niesienia mu chrześcijańskiego miłosierdzia.
 
__________________
by dru'
druidh jest offline