Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2017, 20:27   #45
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Marina rozejrzała się dookoła. Sytuacja znów wyglądała nieciekawie, zaczynalo się to jej przydarzać zdecydowanie zbyt często. Oczywiście, nie było w tym jej winy, po prostu taka karma. Usłyszała kiedyś to powiedzenie i bardzo jej przypsowało. “Taka karma“ Nie wiedziała co prawda, co żarcie dla zwierząt ma wspólnego z losem i tym, co ją spotyka, ale jej pasowało.
Odwróciła się do ciemnowłosego obserwując jednocześnie tego drugiego kątem oka.
Uśmiechnęła się uroczo.
-Odświeżyć się chciałabym przed pracą - wyjasniła. - Świeżym powietrzem odetchnąć, w głowie mi się zakręciło, taką kobiecą przypadłość mam, źle reaguję na widok krwi. Nawet na wyobrażenie widoku krwi, w czasie walki, lub przed nią oczywiście, bo po to mnie już nie porusza. A że okno bylo zajęte, to inną drogę na świeże powietrze musiałam znaleźć.
Spojrzała na rycerza.
- Wybaczcie szlachetny panie, ale już wcześniej ten.. - poszukala słowa - drugi szlachetny pan i jego kampania zarezerwowali mój czas i osobę.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline