Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2017, 13:04   #12
Bounty
 
Bounty's Avatar
 
Reputacja: 1 Bounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputację


Billy: Mamy koncert jutro. Najlepiej jakby cała ekipa zebrała się ASAP w naszej kwaterze głównej.
Howl: Gdyby ktoś pytał o saksofon JJa albo miał jakieś super propozycje to no commento!
Chris: Kurde, jutro średnio mi pasi… da się to przełożyć? ^^
JJ: Nie martw się zagramy bez Ciebie, zrobimy Mass unplugged Effect
Anastazja: A dziś mamy wieczorem próbę? Bo nie wiem czy mogę oddawać się rozpuście, czy zachować jednak jakieś pozory
Howl: A nie jesteśmy za młodzi na unplugged? Co dalej, album świąteczny?
JJ: Dobry pomysl, moze zcoverujemy last christmass ? Ale to by brzmialo Last christmess by Mass Aefect !
Anastazja: Jak to zrobicie, to to na serio będą wasze ostatnie święta. To co z tą próbą? Bo zaraz będę mieć plany i... możecie mnie cmoknąć, ale tylko na odległość.
Howl: Róbmy.
Chris: ://////
Howl: Tzn próbę a nie last-ass, czy ktoś tu rozumie czym jest ironia? Nie, to nie taki owoc. Jak się zbierzemy na próbie to będę miała prośbę odnośnie koncertu.
Billy: Próba by się przydała. Nie wieczorem, a wcześniej… po południu może.
O dwudziestej w klubie Insomnia w Design District mam się spotkać z naszym kontaktem w Niewidzialnym Klubie. Ktoś skoczy tam ze mną? Będzie to lepiej wyglądało.
Howl: Whoa, gramy w niewidzialnym? Czad!
Billy: Duży prestiż… wszystko musi być na tip top i nie ma drugiej szansy, ani możliwości odłożenia tego w czasie. Wóz albo przewóz panowie i panie.
Chris: o.O ja prdl… Billy, a możesz umówić się z nim gdzie indziej? Ech zresztą pogadamy w Warsaw, już jadę.
Billy: Nie ma na to szans. To nie ta liga. Albo bierzemy występ, w zasadzie to nie ma drugiego albo.
Liz: Człowiek przez chwilę nie patrzy na holo i wypada z obiegu. Niewidzialny? Wow. Próba im wcześniej tym lepiej. Na noc mam wychodne.
Anastazja: Dobra miśki, to skoro trzęsiecie dupami, zarządzam próbę o 15. I chuj. Mam nowy kawałek napisany. Będzie zajebioza!!!!!!!!!111111111oneone
Liz: Będę.
 

Ostatnio edytowane przez Bounty : 10-10-2017 o 13:31.
Bounty jest offline