Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2017, 19:34   #120
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał corax Zobacz post
Hmm no dobra. Może w komentarzach ustalmy co robimy dalej, ekipo? Bo zaczynamy chyba kręcić się w kółko i nic się nie dzieje.
Oj, zgadzam się bardzo. Więcej inicjatywy z waszej strony. Mówicie o pojedynku, a nikt nie deklaruje, że rozwiązuje dowódcę szarych elfów. Ja ostatnio mam mało czasu (dopiero co zajrzałem na doka, a za dwie godziny spać muszę iść), więc taka decyzyjność bardzo by się nam przydała.

Pomyślałem sobie, że w przyszłych kolejkach pojedziemy bardziej postami, ze wsparciem doka dla osobistych wątków i ważnych dialogów. Powinniśmy w ten sposób trochę przyśpieszyć tempo sesji.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline