Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2017, 20:21   #17
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Widziałem Twoje zgłoszenie, ale szczerze mówiąc to nie miałem pojęcia jaka jest Twoja znajomość świata, więc jako potencjalnego mentora wolałem podać Toma który wiem, że zna świat bardzo dobrze

Jeśli czujesz się na siłach to Ciebie też bardzo chętnie zobaczę w tej roli =D

Cytat:
: Co do cacuszek jeszcze. To nie jest jedno cacko, tylko jedno na każdy punkt modyfikatora Infamy.
Punkt dla Ciebie. Pół zdania mi ucięło i miało być właśnie tak jak mówisz. W waszym przypadku to najpewniej będą cztery takie cacka
Zaraz to poprawię... w tym momencie piszę skróconą instrukcję do tworzenia karty postaci
Cytat:
Ogólnie nie dla tradingu, rozumiem. Ale czy można zrobić mały wyjątek, to jest wymianę jakiegoś elementu wyposażenia na taki sam tylko lepszej jakości?
Ok, rzeczywiście brzmi logicznie.
Nawet taki force sword wcale nie byłby zbyt przekokszony w wersji najlepszej jakości, więc na to mogę się zgodzić
Tylko proszę tym nie zaspamować. 1-2 takie wymiany powinny wam wystarczyć
 

Ostatnio edytowane przez Arvelus : 11-10-2017 o 20:32.
Arvelus jest offline