Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2017, 22:25   #20
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Żaden problem
Nie ma żadnych konkretnych zasad dla beastmenów.
Jest za to mutacja "Animal Hybrid". To całkowicie wystarczy (i dostaniesz ją za darmo skoro masz taką wizję postaci).

W tym momencie sugeruję skorzystać z archetypu astartes: czarnoksiężnik, albo możesz użyć zaawansowanego archetypu czarnoksiężnik tysiąca synów (chyba, że te tzaangory nie psinikują, albo Ty konkretnie nie chcesz aby Twój psioniczył =p)

Generanie różnica jest taka, że pierwsza opcja zostawia Ci dużo wolnego xp'a (zaawansowane archetypy astartes kosztują 3600 punktów, ale są znaczne bardziej rozbudowane), co można łatwo przełożyć na czystą surową moc, a druga da Ci większe bezpieczeństwo przed gniewem osnowy, bo czarnoksiężnik tysiąca synów ma specjalne zdolności które go w znacznej mierze chronią przed nim.

Generalnie w mojej opinii druga opcja jest bardziej tzeentchowata, ale kwestia gustu =p
Więcej expa oznacza większą moc, ale też można go wykorzystać na większą wszechstronność

Gdybyś chciał też mieć tzaangora takiego jak na grafikach widzę (tzn bez pancerza wspomaganego) to coś wymyślimy, bo łażenie bez niego nie jest niczym mądrym


PS.
Ustalenie: Statystyki będziemy generować metodą 100 point-buy'i. Nie lubię rzucania na nie. Jeśli komuś bardzo zależy to mogę się zgodzić, ale jeśli bardzo zależy

Dodałem też na końcu pierwszego posta link do poradnika mojego autorstwa co do tworzenia postaci
https://docs.google.com/document/d/1...qKQxWiOIw/edit
 

Ostatnio edytowane przez Arvelus : 11-10-2017 o 22:40.
Arvelus jest offline