Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2017, 09:26   #117
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
A co mi tam, przyznam się... powiecie najwyżej, że jestem świntuchą - nic nowego.

7/12
Stjepan Sejic
Sunstone


******* - super, polecam wszystkim

Sunstone to komiks erotyczny ze zdecydowanym oznaczeniem na +18, opowiadający o losach dwóch kobiet, które umawiają się przez internet na spotkanie domina-uległa.
Z góry jednak powiem, że motyw erotyki to nie wszystko, postacie bowiem są nie tylko pięknie narysowane, ale też bardzo wiarygodne w swoich rozterkach, przemyśleniach i zachowaniach. No i urocze. Serio, jest coś takiego w tej serii komiksów, że określenie "urocze" pasuje tu chyba najlepiej.
Zresztą w recenzjach serii często można wpaść na takie właśnie zdanie: "I'm not into BDSM...but this story...I get it." Może to dlatego, że postacie po prostu żyją w tym komiksie - czasem jest wzruszająco, czasem smutno, czasem pikantnie, a czasem wręcz komediowo (w sumie to chyba nawet przeważnie ;>). Ciężko się tym znudzić, choć faktem jest, że pod koniec trochę miodu wylewało mi się z monitora.
Tak czy siak pamiętać należy, że to nie jest seria o przygodach dziewczynek ze szkółki niedzielnej, jeśli więc kogoś tematyka BDSM czy związków homoseksualnych odrzuca - to nie jest pozycja dla niego.
Pozostałym osobom, które mają ochotę przeczytać coś z nutką pieprzu i pooglądać piękne ilustracje - polecam gorąco. A wielbicielom ryżych łebków jeszcze bardziej (żona rysownika jest rudzielcem, więc czuć faworyzację tego odcienia włosów).

PS. Komiks został wydany też w Polsce!

PPS. W sumie przeczytałam 5 tomów (all), ale że to jednak komiks, to liczę sobie jako jedną publikację w naszym wyzwaniu.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline