Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2007, 16:26   #43
Amir Juneaid
 
Reputacja: 1 Amir Juneaid jest jak klejnot wśród skałAmir Juneaid jest jak klejnot wśród skałAmir Juneaid jest jak klejnot wśród skałAmir Juneaid jest jak klejnot wśród skałAmir Juneaid jest jak klejnot wśród skałAmir Juneaid jest jak klejnot wśród skałAmir Juneaid jest jak klejnot wśród skałAmir Juneaid jest jak klejnot wśród skałAmir Juneaid jest jak klejnot wśród skałAmir Juneaid jest jak klejnot wśród skałAmir Juneaid jest jak klejnot wśród skał
Orrin podszedł do karczmarza i powiedział na tyle głośno by przekrzyczeć szloch. "Ja i czary!!"-krasnolud wybuchł Gromkim śmiechem-"tu się dziewczyno przeliczyłaśbo ja z czarami to z daleka. Karczmarzu pilnuj mi ją a ja skonczę sprawdzać czy zdąrzyła juz coś ukraść czy tylko zamierzała.Jak szłek do pokoju to słyszałem że ktos czegoś u mnie tam szuka. A że pokuj tylko mój jest to wpadłem ze sztyletem. Pozostała opowieśc tej kobitki się zgadza z lekką zmianą z rozbrojony a upuszczający sztylet by kogos nie zabić. Orrin spowrotem wrócił do patszenia czy nic nie zgineło.
 
__________________
Koniec świata nastał już tyle razy że już nawet nie ma na co specjalnie czekać
Amir Juneaid jest offline