Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2017, 07:19   #194
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Oki, nie wiem czy zdąże z komentami przed arbait ale post już jest Póki co w tej turze na robienie posta do północy w pt 20.X. Wrzucone bym się ucieszył jakby było do sb 14.X rano. Tak bym jakoś w weekend po robocie miał już komplet na tapecie by sklecić swój odpis.



PD



Ogólnie:

- Za post: Czarna, Aiko i Grave po 5 PD za post.

- Za współpracę: Grave, Czarna i Aiko po 5 PD.


Indywidualnie:

- Czarna, Aiko i Grave macie po 20 PD za płynne przejście przez akszyn bez rozwlekania, marudzenia i awantur. Nie było takie hop siup na 2-3 lufy i bardzo ładnie Wam poszło

- Czarna, Aiko i Grave macie po 5 PD za dbanie o te swoje lemingi no zupełnie jakby to jakieś bliskie lemingi były czy cóś. Nawet pog ogniem i ołowiem Angie i Vex o wujka a Jess o swoich braci. Dlatego możecie podnieść więzi z KP o 1. Vex jak nie ma więzi z wujkiem z mechy ma ją od teraz na 3.




Omówienie



@Wszyscy



- W poprzedniej turze minęło tak z 5 min. Jet akszyn na obydwu planszach więc sprzyja to zagęszczeniu czasu. Ranek wypełzł już w pełni. Do zenitu macie z około 4 - 5 h.

- Pomodziłem na mapce w exel. Że się trochę tych znaczków zaczęło robić dopisałem T 10 czy T8 oznaczający pozycję danej osoby w danej Turze. Zaznaczałem tylko najświeższe i 3 do tyłu.

- Postanowiłem po trafieniu jakie otrzymała Melody zmienić zasady na trafienia w głowę i szyję (na 19 i 20 przy lokacjach). W tej chwili każde trafienie w głowie z czegokolwiek oznacza 100% śmierć. I żadnego save raczej na to nie ma. Więc jeśli od teraz wyjdzie jakieś trafienie w głowę jest jeszcze rzut monetą. Jeśli wyjdzie właściwa połowa na 1 - 10 na k20 to Rana jest taka jak przy trafieniu w korpus. No jeśli niewłaściwa no to R.Krytyczna czyli dla celu wielkości/wytrzymałości ludzi zgon. W ten sposób jest szansa, że nawet z dość słabej broni można zabić jednym strzałem w głowę ale też jest szansa, że przeżyje się przypadkowe trafienie. Co innego jeśli ktoś świadomie celuje w głowę wówczas przy trafieniu wychodzi R.Kryt.



Stan pojazdów:


- Motocykl "Spike" Vex; Indian Scout

awaryjność: 17+
prdk.max ok 160 km/h;
bak: 10/12.5 l (benzyna)
spalanie na 100 km: 7 - 8 l/100 km
koszt benzyny na 1 km: ok 0.07 - 0.08 l


- Osobówka od Melody; Ford Taunus; 2.0 l

awaryjność: 11+
prdk.max ok 140 km/h;
bak: 19.7/60 l (benzyna)
spalanie na 100 km: 10 - 12 l/100 km
koszt benzyny na 1 km: ok 0.1 - 0.12 l





@Vex i Angie





- Vex ma 7/9 R.Lek czyli jest lekko ranna. (1 R.Lek nogi; 1 R.Lek ramienia); mod -3/-6.

- Angie ma 9/9 R.Lek czyli jest zdrowa. (S.Lek, korpus); mod 0/-3.



- Podsumowując stan obecny z Waszej grupki:

- Angie 9/9 (północne I piętro)
- Vex 7/9 (1xR.Lek > noga; 1xR.Lek > ramię) (wsch piętro; przy Melody)
- Sam 7/9 (1xR.Lek > noga; 1xR.Lek > ramię) (północne I piętro)
- Rononn 9/9 (?)
- Mewa 9/9 (?)
- Melody 0/9 (wsch I piętro)
- Roger 8/9 (ulica; autobus)

- Walka wygląda na zakończoną. Wszystkie Psy nie żyją. Minęło 7 Tur walki + 1 z zasad Zasadzki czyli ok pół minuty w świecie gry. Z powodu dużego stężenia ołowiu jaką mają szturmówki (Angie i wujek) sprawa skończyła się tak szbko.

- Nie wiem czy te zapiski z mechy walki w exel są jasne. Chciałbym aby było Ale no nie będę ganiał z bejzbolem czy klasówek robił z tego ale jak coś niejasne to mówicie śmiało

- Większość walki była na otwartym terenie placu gdzie o osłony było słabo. Stąd ołów nie miał większych trudności z trafianiem w cel. Zasadniczą różnicę widać było przy pancerzach. Wujek dostał 2x a Angie 1x w korpus i mają Siniaki w tej chwili za to. Ale gdyby nie pancerz mieliby w tym miejscu Rany, przynajmniej lekkie.

- Widać też chyba było róznice między bronią cywilną a wojskową. Czyli klamkami jaką miała Vex czy Psy które raniły ale miały dość marną szansę zabić na miejscu a szturmówkami które właściwie przy każdym trafieniu likwidowały trafionego. Fajnie jest to gdy się jest po właściwej stronie lufy ale miejcie to na względzie gdy staniecie po mniej właściwej

- Melody oberwała R.Kryt więc jest w stanie agonalnym. Można ją reanimować udzielając pomocy medycznej. Jest to test jak przy uszkodzeniu tętnic czyli na Chirurgię. Jedna próba to ok 20 sekund macie 3 próby. Właściwie zaszkodzić jej już nie można bo bez udzielenia pomocy i tak umrze. PT to B.Trudny w Chirurgi.






@Jess



- Jessica ma 7/9 R.Lek czyli jest zdrowa. (2x R.Lek ramienia).




- Podsumowując stan obecny z grupki:

-Jessica 7/9 (za karawanem)
- Lester 8/9 (przy rogu stodoły)
- Simon 9/9 (w krzakach)

- Więc z kulania wyszło, że Jess oberwała raz od facetów z domka. Ale trafiła najpierwtego na rogu stodoły a potem tych w domku. Ogromny fart wyszedł w tym domku bo aż dwie "1-ki" w jednym rzucie wypadły.

- Walka trwała relatywnie krótko bo właściwie 2 ostatnie Tury mimo, że było ich prawie z tuzin. Ładnie było widać po Simonie ktory po prawdzie ledwo zdążył dobiec do krzaczorów i było po sprawie. No ale triplety z wojskowej broni zabijają właściwie nieważne gdzie trafią to przy szybkim strzelaniu naprawdę potrafi być mordercze.

- Po tych dwóch turach właściwie nie widać żadnych tubylców. Jednemu udało się doczłgać i zniknąć za drzwiami i właściwie tyle.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 15-10-2017 o 16:05.
Pipboy79 jest offline