Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2017, 23:04   #50
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Pozwoliła się wyprowadzić.

Westchnęła. Bogowie wyraźnie jej dzisiaj nie sprzyjali, co było dziwne, bo zwykle obdarzali ja swoimi łaskami. Czyżby czymś ostatnio zawiniła? Obraziła ich słowem, albo czynem? Szybko przebiegła w myślach zdarzenia z ostatnich dni – nic nie wydawało się odbiegać od normy. Tym niemniej obiecała sobie – oraz Im – ofiarę, jak tylko wyplącze się z tej sytuacji. A nawet dwie, jedną z intencją przeprosin, drugą dziękczynną – Marina była pragmatyczną osobą.

- Już wystarczająco ponapawałam się świeżym powietrzem. Oraz tym miejscem. Nie musicie mnie ciągnąć, szlachetny panie, sama z chęcią się oddalę – powiedziała do rycerza. - I mniej energicznie, proszę, bo będę miała siniaki.

Że chętnie oddali się, w pierwszej sprzyjającym momencie od niego i Wiecznego Ognia tego już – przezornie – nie dodała.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline