Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2017, 11:25   #46
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Ok. Dokonałem zmiany w pierwszy poście.
Nie ma już doktryny "Sesja quasi-mechaniczna", w jej miejscu pojawiła się:

Story-Telling

Gramy, przede wszystkim, storytelling. Mechanika będzie okazjonalnie obecna. Przede wszystkim w sytuacjach gdy dana czynność może się udać, ale wcale nie musi (np. kwestia dostrzeżenia skradającego się złodzieja) i zawsze będzie jedynie po mojej stronie.
No i właśnie tu dochodzimy do momentu gdy oświadczam, że mechanikę traktuję jako sugestię i pozwalam ją sobie swobodnie interpretować w celu większego dramatyzmu i grywalności.

Przy czym nie będę was tym zabijał ani permanentnie okaleczał, czy pozbawiał zabawek… a przynajmniej dostaniecie realną możliwość uniknięcia tych konsekwencji =p
Jak komuś nie pasuje takie swobodne interpretowanie mechaniki to zawsze mogę wam powiedzieć, że ten konkretny NPC’et miał swój własny punkt przeznaczenia i właśnie go spalił
 
Arvelus jest offline