Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2017, 22:57   #198
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Już rozumiem, a teraz nawet odrobinę więcej ^^
- Bardzo mnie to cieszy Jakby co to pytajcie


@Wszyscy

- W sumie mi umkło wcześniej. Ale Rany krwawią wszystkie nie tylko te Krytyczne. Każda Rana Lekka krwawi 1 Draśnięcie na 1 min a każda Ciężka 2 Draśnięcia na 1 minutę czyli 1 co 30 sekund.

- Ważne, że krwawi każda Rana a nie ogólnie. Więc jeśli np. teraz Vex, Jess czy wujek mają po 2 R.Lekkie to każda z nich krwawi. Po 1 minucie od zadania mają już po 2 Draśnięcia mniej. Póki nie przekroczy krwawienie 3 Draśnięć czyli 1 R.Lekkiej można uznać, że jest zbyt słabe by dało o sobie znać. Ale jak przekroczy no to odpisuje się daną Ranę Lekką tak samo jakby ktoś oberwał ją w walce. Ważne zwłaszcza jak komuś zostało mało "HP" w stylu 1/9 bo wówczas upływ krwi potrafi go wykończyć.

- Krwawienie ustaje po 3 min czyli bez opatrzenia od razu R.Lek zadaje kolejną R.Lek a R.Cię zadaje 2 R.Lek.

- Obecnie od postrzałów minęło ok pół minuty.

- Krwawienie można zatamować najlepiej bandażami, gazami itd. ale jak nie ma to czymkolwiek. Rzuca się co prawda na Pierwszą Pomoc jak poszło ale nawet oblany test tamuje krwawienie. Dlatego warto się ratować jakkolwiek. Jak ktoś zapcha Ranę brudną szmatą też mu to pomoże zatamować krwawienie no ale pewnie przy sprawdzaniu zakażenia ran rano da to o sobie znak. Generalnie w "Ołowiu" ta medycyna polowa i konsekwencje Ran są dość mocno zaakcentowane więc medyk polowy jest bardzo przydatny w drużynie albo okolicy
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline