Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2017, 12:11   #272
Jaśmin
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 1 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Tong wzruszył obojętnie ramionami.
- Laska gówno wie - podsumował elegancko - A zresztą, John, chyba zapomniałeś po co tu jesteśmy. Mieliśmy dorwać Kano, tak czy nie? To jest nasza robota. Z magami pies tańcował.
- Ale zrobimy jak chcesz. Słyszałeś co mówił Quan Chi. Jutro skończy się turniej, a z nim zapewne nasz świat więc to w sumie obojętne co będziemy robić.
Tong wyraźnie popadł w przygnębienie, nawet w depresję. Znakomity humor, którego nabył w walce ze strażą zniknął bez śladu.
- Równie dobrze możemy poszukać tego ich mistrza i wyeliminować wspólnie zagrożenie dla Liu Kanga. Ale zrobimy co zechcesz. Ja tam nie jestem teraz w formie żeby planować. Mam tylko ochotę wybić komuś zęby. Czemu nie temu przerośniętemu schabowi?
 
Jaśmin jest teraz online