Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2017, 12:29   #39
Zara
 
Zara's Avatar
 
Reputacja: 1 Zara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputację
Nie chodziło mi o to, że samo zaklęcie mogło spowodować podpalenie karczmy, tylko o fakt, że coś od odbitego od tarczy ognia mogło się zająć i doprowadzić do pożaru. Także dla mnie, to tarcza powiedzmy straciła przynajmniej połowę swojej trwałości, ale dalej się jako tako trzyma. Chyba, że koniecznie chcesz się jej pozbyć, to nie będę przecież bronił

edit:
W sumie już trochę spóźnione, przez tak szybkie posty, ale miałem zaproponować, że możemy przeprowadzić ten większy, grupowy dialog na google docu. Generalnie zebrane wcześniej opinie o google docowaniu były takie, że możemy czasem skorzystać, zresztą już wcześniej przeprowadziłem z Mimi jeden dialog między Fiką i NPC. Jakby jeszcze ktoś miał ochotę, to dawać znać.
 
Zara jest offline