Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2007, 21:46   #13
Discordia
 
Discordia's Avatar
 
Reputacja: 1 Discordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodze
Shy podniosła głowę znad rozłożonego laptopa, gdy tylko ktoś wszedł do sali. Myślała, że to Alan, ale nie. Kobieta, która weszła, wydawała się zmęczona i przybita. "I pusta w środku" niemiło odbiło jej się echem w głowie. "Brak jej uczuć? Nie, jej brakuje uczucia" sprecyzowała.
Uśmiechnęła się delikatnie i zamknęła urządzenie. Kiedy kobieta się przedstawiła, coś szarpnęło się w okolicy serca Shannon, jej oczy się minimalnie zwężyły. "Boże, tak się oznacza niezidentyfikowane zwłoki" pomyślała z żalem. I zaraz pojawiły się wspomnienia - poszarpane obrazki twarzy, ciał i protokołów przesłuchań.
- Shannon O'Rourke - odpowiedziała na powitanie z uśmiechem, odganiając wizje z jej poprzedniej pracy.- Ale nikt już tak do mnie nie mówi. Mów mi Shy - to mówiąc wyciągnęła do niej rękę.

Dokładnie w tej chwili wszedł mężczyzna ubrany na czarno. Shannon cały czas się uśmiechała, chociaż zaczynały ją już boleć mięśnie mimiczne. Opuściła dłoń i powtórzyła jeszcze raz swoje imię i nazwisko.
- Tak, wygląda na to, że będziemy pracować razem.- Uśmiech zniknął z jej twarzy. Bolały ją mieśnie, bo już dawno nie musiała uśmiechać się tak długo.- W czwórkę.
- Jest jeszcze jeden mężczyzna, Alan William Abercup - dodała widząc ich miny.- Poszedł po kawę. Do pokoju koordynatora.
Stłumiła rozbawione prychnięcie- zakryła dłonią usta. Usiadła spowrotem na krześle i otworzyła laptop. Szybko dotknęła krzyżyka na szyi.
- Nie uważacie, że przydzielenie Phillipa Moore'a na stanowisko koordynatora dla tej sekcji jest interesujące?- dodała po chwili, rzucając szybkie spojrzenie przez pokój w stronę otwartych drzwi.
 
__________________
Discordia (łac. niezgoda) - bogini zamętu, niezgody i chaosu.

P.S. Ja tylko wykonuję swój zawód. Di.
Discordia jest offline