Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2007, 21:57   #34
Discordia
 
Discordia's Avatar
 
Reputacja: 1 Discordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodze
Co ostatnio oglądałam? Mnóstwo! Moja półka też jest pełna filmów- lepszych, gorszych ale takich, które lubię i które mogę polecić.
I spośród tego całego chłamu z TV oraz tego co mam w domu najbardziej utkwiło mi w głowie... "Wodnikowe Wzgórze"- Fabularny pełnometrażowy animowany film z 1978r o życiu, strachu i nadziei. O woli przetrwania we wrogim świecie i dążeniu do spełnienia swoich marzeń i wprowadzeniu w życie własnych ideałów oraz wartości. Bohaterami są króliki, które uciekają przed zagładą, ale to na prawdę nie ma znaczenia.
Warto obejrzeć- polecam. Książkę też polecam Richard Adams "Wodnikowe Wzgórze"
P.S. Była oczywiście na 3 części Piratów. Nie komentuję bo de gustibus non est disputandum. Osobiście mam mieszane uczucia.
 
__________________
Discordia (łac. niezgoda) - bogini zamętu, niezgody i chaosu.

P.S. Ja tylko wykonuję swój zawód. Di.

Ostatnio edytowane przez Discordia : 19-06-2007 o 22:01.
Discordia jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem