Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2017, 14:49   #1562
Zuzu
 
Zuzu's Avatar
 
Reputacja: 1 Zuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputację
Nowojorczycy chcieli ją dozbroić. Żeby nie odstawała i dla bezpieczeństwa. Patrzą na Sloana nie mogła uwierzyć, że mężczyzna ma złe intencje. Był na to za porządny. Tym bardziej przyznanie się do dość miernego obycia z bronią przychodziło z trudem. Bo jak to się miała przyznać, że nie preferuje ciężkich karabinów, granatów, albo dwuręcznych toporów?

-Jeśli to nie problem... rewolwer będzie w porządku. Lepiej mi idzie z bronią krótką - powiedziała po prostu, maskując zmieszanie uśmiechem. - Jeśli poważnie myśli pan nad rotacją na tutejszych stołkach, trzeba zaproponować mieszkańcom alternatywę. Kogoś, kto ma posłuch i komu ufają. Myślę, że rozmowa z doktorem Cavendishem na ten temat może przynieść parę ciekawych odpowiedzi, jako że cieszy się tutaj nieposzlakowaną opinią od kilku dekad. Jest też miejscowy, zajmował się większością Newport w ten lub inny sposób. Hołduje też starym zasadom i tradycjom. Bez alternatywy zostanie anarchia, a tego ludzie się boją. Wolą spokój - wzruszyła ramionami. Decyzja i tak należała do szefa kolejarzy.
 
__________________
A God Damn Rat Pack

Mam złe wieści. Świat się nigdy nie skończy...
Zuzu jest offline