Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2017, 22:57   #41
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
- Brunner! Znamy jednego Brunnera! Może jaki krewny! - wykrzyknął niziołek, ale zaraz się zamknął widząc groźne spojrzenia rzucane przez towarzyszy. Gdy usłyszał, co proponuje Albi, aż zaklaskał w ręce. - Miecz i Smok! Baječnĕ! Ta gra nazywa się też Trzy Dupy i Kuśka jeśli chcecie wiedzieć. Ową nazwę poznałem w kazamatach w Talabheim, gdym trafił tam przez zupełny przypadek za czyny, których nawet w najśmielszych snach nie przyszło mi do głowy popełniać!

- Kvas? - spojrzał na butelkę z kislevskim napojem. - A czy aby dobrze sprawiony? Bo jak mi wiadomo, to są trzy rodzaje owego napoju, spożywane w zależności od regionu, z którego pochodzą. Witia pewnie potwierdzi, bo on z tamtych stron. Tak więc pierwszy jest pity na mroźnej północy i zowie się Stolicznaj Kvas, ów jest ostry w smaku i ciężki na żołądek. Na stepach piją Putinov Kvas, miodem gryczanym doprawiany. A trzeci pochodzi z okolic miasta Erengrad, a zwie się on Smirnojski Kvas i ponoć rybą zajeżdża.
 
xeper jest offline