Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2017, 17:49   #100
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Ogółem przy rozwiązaniu ostatnim (spoza listy) dodałbym urywek, że Elsie usłyszała, że idą do Birkenstein i najwyżej poinformowałaby o tym Willa, bo dialog może być jeszcze rozwinięty. To rozwiązanie chyba dość kompromisowe, o ile oczywiście dojdziecie do wniosku, że należy ruszyć za Sigiem i Heindelem, bo w przeciwnym razie to bez sensu. Wydaje mi się, że najbardziej naturalnie taka propozycja wyszłaby od Taffy, ale nikomu nic nie sugeruję. To jak, może być ? Bo jeśli nie to chyba skuszę się na mix 3 z 4, jak sugerowałem.

merill, jak pisałem - kto chce opuścić drużynę, opuszcza ją. Teraz chcę tego uniknąć, bo nikt tego nie zadeklarował i pograliśmy wcale mało, ale w wypadku wszelkich tarć czy problemów będę musiał dalej mistrzować dla większości i podziękować mniejszości. Przy podziale 3:3 będzie problem, ale tak czy inaczej ja kolejnej sesji, a tym bardziej sześciu osobnych solówek, nie pociągnę. Widzę tutaj taką możliwość, że gdyby jakaś grupa się odłączyła, czy nawet pojedyncza postać, nie staję na przeszkodzie, by kontynuować jej/ich losy pod pieczą innego MG. Ja niestety, na ten moment, na takie rozdrobnienie pozwolić sobie nie mogę.
 
MrKroffin jest offline