Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2017, 19:47   #46
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Jim jak na przeczulonego na własnym punkcie narcyza przystało przesłyszał się, wziął pytanie do siebie posłał córce szeryfa jadowite spojrzenie - Niby, czemu? Bo jestem " miejski ”? A ty pewnie smakujesz wanilią jak cię polizać a do tego uwielbiasz ser ? - Szepnął mały murzynek wyraźnie urażony uwagą April - Nie umiem jakbym próbował to twój tato by mnie zaaresztował po za tym, nie kradnie się z kościoła. Mi też przykro że nic nie znaleźliśmy ale mamy trochę święconej ziemi może to w czymś pomoże ? - Dodał szeptem.

- Jesteście pewne? W filmach zawsze się cieszą jak się śpiewa podczas mszy... Może coś bezpiecznego z klasyków? No, dobrze niech wam będzie nie będę się upierał - Zgodził się nieco rozżalony. Ruszył za dziewczętami, lecz jeżeli duchy będą blokować im wyjście spróbuje uspokoić je mini recitalem pieśni religijnych.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 24-10-2017 o 17:50. Powód: dodałem jeszcze więcej uzasadnienia
Brilchan jest offline