Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2017, 11:28   #164
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Avalon, moduł naukowy

Nae i Kurger byli w trakcie opracowań teoretycznych budowy narzędzi zagł... znaczy armatki wodnej i wykorzystania dział laserowych z "Nadziei...", kiedy Technik przemówił.

- Najbardziej martwi mnie zaplecze energetyczne. - powiedział z namysłem - Możemy wymontować co nieco z okrętu, ale nadal zostaje kwestia dostarczenia energii, paliwa do generatorów.

Westchnął tutaj lekko. To był niezaprzeczalny fakt. Broń bonią, ale potrzebne było zasilanie, a z tym kolonia miała nie mały problem. Cóż, szczęśliwie "Tek" miał "rozwiązanie".

- Przydałoby się przebadać wszystko co występuje na tej planecie pod względem kaloryczności i potencjału przerobienia na takie czy inne paliwo. - uśmiechnął się przy tym słabo - Co nieco wiem i dam radę, ale będę potrzebował czasu i ciszy. Jak się z tym uporamy to będziemy mogli myśleć o budowie generatorów. Jak pan myśli Panie Kruger?
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline