Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2017, 21:05   #124
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Ejo panowie.
Pytanie:
Eleishar ma koncepcję aby okręt którym latacie należał do jego postaci (ma ku temu fabularne podstawy):

Wiąże się to nierozerwalnie z tym, że jego postać zostanie kapitanem (chyba, że wymyślicie coś dobrego co temu zapobiegnie, ale jedyne dość sensowne co mi przychodzi do głowy to aby Shareel dał się zrzucić ze stołka kapitańskiego).

Moja propozycja to... jeśli przystaniecie to po prostu wyjdzie na to, że Shareel nie okazał się na tyle silny aby samemu utrzymać władzę. Z czasem przekonał się, że sama ranga nikogo nie przekonuje.
W pewnym momencie wybuchł wam mały bunt i Shareel, jako że popełnił w tamtym czasie błąd i bardziej skupiał się na swoich badaniach i własnych celach niż na crew-relations musiał natychmiast zgromadzić sojuszników i wszystkich oficerów którzy wciąż byli niezdecydowani/neutralni obsypał przywilejami w zamian za stanięcie po jego stronie i tak już zostało. Potem pewnie próbował odzyskać pełnię władzy (albo przynajmniej jej część), ale:
a) Nie udało mu się i tyle
b) Stwierdził nagle, że mu to pasuje, bo może już zupełnie olać crew-realtions i skupić się na swoich sprawach

Co wy na to?

PS: Wciąż będziecie go budować w taki sam sposób jak normalnie =p

PSS:
Tutaj opracowuję już szczegóły sesji.
Macie na dole skład Rady Regencyjnej (pójdzie w odstawkę jeśli zdecydujecie się na dyktaturę, ale pozostaną oficerami =p)
Poza tym skończyłem największy układ z Trójsystemu Landarna.
Na dniach skończę pozostałe dwa. Propozycje nazw planet mile widziane
Generalnie propozycje mile widziane, chętnie umieszczę jakieś wasze dobre pomysły =p
 

Ostatnio edytowane przez Arvelus : 26-10-2017 o 22:02.
Arvelus jest offline