Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2017, 22:11   #126
Krieger
 
Krieger's Avatar
 
Reputacja: 1 Krieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputację
Mi wszystko jedno, chociaż trochę kombinacje alpejskie robimy, a postać Eleishara zaczynałby już grę z pozycji kogoś kto coś skiepścił w przeszłości. Może dobrowolnie oddałby statek pod rządy regencyjne żeby zyskać potężnych sprzymierzeńców i móc skupić się na badaniach? Wtedy byłoby odwrotnie - dla reszty byłby bardzo cennym sprzymierzeńcem i kimś wobec kogo mają jako taki dług wdzięczności, a nie kimś komu musieli ratować mechaniczne cztery litery.

Damn, właśnie zauważyłem że historia mojej postaci bazuje na wydarzeniach mających miejsce ponad sześćdziesiąt lat po tym jak zaczynamy grę! Ah ten Warp, miesza z czasoprzestrzenią
 
__________________
Originally Posted by The Giant
Fantasy literature is ONLY worthwhile for what it can tell us about the real world; everything else is petty escapism.

Ostatnio edytowane przez Krieger : 26-10-2017 o 22:16.
Krieger jest offline