Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2007, 12:59   #1
Lukadepailuka
 
Lukadepailuka's Avatar
 
Reputacja: 1 Lukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znany
Zaginione jajo smoka

Witam na sesji poświęconej tematyce Eragona i Najstarszego. Wszystko o sesji już wiecie, a więc czas zacząć.

Wklejcie zdjęcia swoich postaci jako awatary, ułatwi nam to grę.

Prosiłbym jeszcze abyście starali się unikać postów dotyczących waszych przeciwników.


Trochę szkoda, że nie ma tyle samo czarnych jak i dobrych charakterów.



Dobre Charaktery:



Siedzieliście w głównej komnacie królowej. Trzy Elfy, Morian, Dargon i Arielle. Morian ubrany był w czarną skórę, jak na maga jego ciało pięknie prezentowało się w czarnej skórze, Dargon był za to ubrany w zwykły strój podróżny, a elfka Aiella w zbroje elfów. Arya patrzyła na was smutnym wzrokiem.
-Jak już pewnie wiecie, jajo smoka zaginęło.- Odwróciła na chwile głowę – Dziękuje, że zgłosiliście się na ochotników.
Chyba przymusowych – rzuciło się wam na myśl.
Arya położyła na stole przy którym siedzieliście rulon. Po rozwinięciu okazał się on mapą Algaesji.
- W tych okolicach zaginęło jajo.- Nakreśliła punkt na mapie. – Tam możecie rozpocząć poszukiwania, najlepiej jakbyście zdążyli przed sługami Galbatorixa. Możliwe, że zabrały już je miejscowe Urgale, strzeżcie się. Słyszałam, że jest ich tam cała kupa. Macie jakieś pytania?

Czarne Charaktery



Galbatorix patrzył na was szalonym wzrokiem. Widać było, że jest zdenerwowany. Elfke Eisheth to zafascynowało, uwielbiała widok swojego zdenerwowanego pana. Razac Azar za to myślał bardziej realistycznie i wiedział, że to może się źle skończyć.
- Moja zasadzka legła w gruzach- warknął i na chwile zamilkł. Później powiedział już ciszszym i spokojniejszym głosem.- Nadal jest jednak szansa na zdobycie jaja. Musicie tylko dojść do tego punktu – tu wskazał miejsce na mapie pod górami Beory- szybciej niż Elfy z Ellesmery- tu spojrzał na elfke- twoje informacje okazały się bardzo pomocne- szepnął.- Teraz idźcie i nie przeszkadzajcie mi. Macie przynieść mi to jajo.
 

Ostatnio edytowane przez Lukadepailuka : 20-06-2007 o 13:15.
Lukadepailuka jest offline