Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2017, 18:41   #30
Zaalaos
 
Zaalaos's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputację

JAMES JONES

Nowe ciało leżało na Anatolim coraz lepiej. Z odrobiną ulgi odnotował znalezienie toalet, ale zatrzymał się przy znakach. Damska i męska. Odruchowo sięgnął oczywiście ku klamce do męskiej, ale zamarł z dłonią w powietrzu. Jedna z kobiet na korytarzu była wyraźnie nim zainteresowana. Czemu by nie wykorzystać okazji? Obrócił się na pięcie i wrócił do korytarza na którym stał Liam wraz z dwoma nieznanymi mu kobietami.

- Przepraszam że niepokoję ponownie. Mam pewną usterkę do naprawienia w toalecie i bardzo przydałaby mi się pomocna dłoń. - uśmiechnął się lekko i puścił oczko brunetce. - Mogę liczyć na twoją asystę? - podtekst był jasny i niemal równie wysublimowany jak uderzenie kijem bejsbolowym między oczy, ale biorąc pod uwagę jego Nosiciela był czymś zdecydowanie wpisanym w jego schemat zachowań. A potem... Musiał w końcu pójść na ten poziom -4 i znaleźć Thoma.
 
Zaalaos jest offline