Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2007, 16:17   #116
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Półki pełne ksiąg natychmiast zwróciły moją uwagę. Mamy w domu małą biblioteczkę, ale jest ona niczym w porównaniu z tym zbiorem. Ciekawe co to za książki i jaką treść w sobie kryją. Podchodząc do stołu przyglądałam się poszczególnym tytułom na ich grzbietach.

Gdy tylko księga z zasadami została otwarta z pewną niecierpliwością przeczytałam jej pierwszą stronę. I zdziwiłam się. Sama nie wiem czego się spodziewałam. Wyobraźnie podsuwała mi chyba punkty w stylu: Będziesz czcił Szatana po wsze czasy. Jednak punkty, które się tu znalazły były zupełnie odmienne. Zachęcały do przestrzegania prawa i pomocy innym członkom bractwa. Czy takie bractwo może być złe? Czy jest to bractwo, z którego można chcieć odejść? Może Edward jest po prostu psychicznie chory i wszystko mu się pomieszało.

W pokoju panowała prawie namacalna cisza. Nie miałam odwagi przerywać jej magii. Można było odnieść wrażenie, że czas stoi w miejscu, że jesteśmy ważni tylko my - tu i teraz. Ale gdzieś tam niedługo zacznie się ceremonia. Po przeczytaniu zasad bractwa wstąpiły we mnie nowe siły. Może przystąpienie do bractwa okaże się dla mnie nową szansą w życiu. Może sprawa Edwarda to naprawdę jakiś żart.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline