Wątek: Mistrz gry
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2007, 16:35   #95
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
"Też nic specjalnego. Znalazłem jakąś chatke, w niej elfa, rozmawialiśmy przez chwile. Potem wpadł do nas jakiś łotr w czarnej zbroi, no to cóż innego mogełem zrobić jak nie wyzwać go do walki. Pewny siebie był i bolesną raną za to zapłacił. Potem uciekł a ja wróciłem do obozu, jak zresztą już z pewnośicą zdąrzyliście zauważyć" Trzeba przyznać, że z Caldura bard byłby żaden, ale nie lubił dużo mówić gdy chodziło o któryś z jego wyczynów, by automatycznie sprowokować słuchaczy do zadawnia pytań. "No to chyba, skoro ja wiem co was spotkało, a wy co spotkało mnie, to możemy ruszać w poszukiwaniu nowych wyzwań" Mowiąc to usmiechnoł się i zaczoł maszerować w strone ogniska, by się troche ogrzać i zebrać swoje rzeczy.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline