WÄ…tek: Pay Off
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2007, 18:57   #111
denis
 
Reputacja: 1 denis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwu
Samochód podjechał pod znany już Esperanzie domek nr 27 .
Kajzer odwrócił się i mrugnął okiem do Es ..
„No laska ... ruszaj siÄ™ , bo siÄ™ spóźnisz „
Latynoska odruchowo przełknęła ślinę ...
Niewielki rzymski chodniczek prowadził ja wprost w otwarte drzwi domku . Wewnątrz panował przyjemny chłód i tajemniczy półmrok . W przedpokoju stał ubrany na czarno strażnik . Spojrzał na nią badawczo . Następnie bez słowa otworzył drzwi i ruszył pierwszy w głąb domku . Minęli schody na poddasze i stanęli przed drewnianymi drzwiami . Strażnik otworzył drzwi i wpuścił kobietę do środka . Pokój był urządzony z dyskretnym przepycham . Dębowa szafka z książkami , biurko z tego samego materiału .
Za biurkiem siedział Smith ... wskazał Esperazie krzesło ... to samo krzesło ...
Spojrzał na nie TYM samym wzrokiem ...
„CieszÄ™ siÄ™ ze jest Pani punktualnie „ powiedziaÅ‚ gÅ‚osem pozbawionym emocji ...
Odsunął szufladę i wyciągnął z niej pistolet . Grafitowy kolor rękojeści wyróżniał się na tle dębowego blatu . Smith popchnął pistolet w stronę Esperanzy .

Kobieta odruchowo złapała za pistolet ...
Smith spojrzał na kobietę ...
„Możesz mnie teraz zabić ... nie mam żadnej kamizelki , a pistolet jest nabity .
Tylko pomyÅ›l ... zabijesz mnie , może bÄ™dzie ci przez chwile lepiej ...a co potem ? „
Przez usta przebiegł ulotny , ironiczny uśmiech
„Wrócisz do rynsztoka , na pewno gorszego niż „Lost Heven” ... bo bÄ™dziesz miaÅ‚a na karku kilku zabójców ..
BÄ™dziesz musiaÅ‚a dawać dupy w jakiÅ› spelunach ... a ja daje ci możliwość ustawienia siÄ™ . Za kilka miesciey , jak siÄ™ spiszesz dostaniesz wiÄ™cej pieniÄ™dzy niż kiedykolwiek widziaÅ‚aÅ› ...”
Obrócił się do niej tyłem na obracamy fotelu ...
„PomyÅ›l o tym , zanim naciszniesz na spust „
 
denis jest offline