Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2017, 18:15   #112
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Hej ludki!

Już wyzdrowiałem i nadrobiłem większość chorobowym zaległości (zarówno w szkole policealnej jak i w różnych częściach Internetu). Został mi już tylko Lastinn, ale...

Obawiam się, że musimy przerwać sesję. Mam dosyć skakania po różnych stronach SRD i niemożności znalezienie tego, czego chcę. Przez ostatni kwadrans szukam jaki rozmair ma jaki modyfikator do obrony i do tej pory nie znalazłem. To nie pierwsza rzecz, której szukanie jest utrudnione lub której nie rozumiem w udziwnionej względem II edycji mechanice. Nie ukrywam też, że ograniczona liczba mocy utrudnia mi stworzenie takich BNów, jakich bym chciał. Thuebana i jego dzieci jeszcze jakoś zrobiłem, ale głównych złych po prostu się nie da (mają bardzo niecodzienne moce i mogą je łączyć w specyficzne sposoby).

Dziękuję za grę i przepraszam, że tak wyszło, ale fakty są takie, że to SRD i ta mechanika od samego początku przynosiły mi więcej irytacji niż pożytku. Patrząc w retrospekcji widzę, że powinienem nie zaczynać tej sesji na III edycji która do tej pory jest mi obca. Myślałem, że radość z prowadzenia Exalteda przyćmi braki w mechanice, ale widzę, że jest jednak inaczej.

Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia w innych sesjach, jeśli takie będą. Administrację proszę o zamknięcie tematu.
 
Kaworu jest offline