Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2017, 08:49   #201
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Szlachcic oparł się o jedną z poręczy mającą ułatwiać poruszanie się na statku powietrznym w czasi gdy ten wpadnie w turbulencje. Oddychał ciężko. Nie był specjalnie wierzący. A już na pewno nie wierzył w bujdy o wizjach, widziadłach, prekognicji i telepatii. A jednak. Jednak coś tam udało się w nim poruszyć wtedy, w czasie gdy do jego rdzenia kręgowego montowano implant. Wtedy coś odsłoniło przed nim kwintesencję operacji 110. A jednak bezskutecznie szukał odpowiedzi przez kolejne tygodnie przebywając połowę znanego świata. Narażając na śmierć przyjaciół i rodzinę. Po to by teraz, w skradzionym okręcie powietrznym, z dala od cywilizacji jaką znał, na prastarym grobowcu ludzi żyjących wieki przed nimi usłyszeć wyznanie zmarłego lurkera. Zabawne jak technologia pozwalała ludziom zza grobu wpływać na życie tych żyjących.

Te wszystkie rewelacje… Richard nie mógł się pogodzić z myślą, że od początku był tylko narzędziem w rozgrywce tak podłych ludzi. A co gorsza, Delegatura przymykała oczy na sojusz z nimi. Liczyła na nowy gaz bojowy? Zyski z handlu kamieniami? Jak wielka jest cena moralności? Kufry kamieni szlachetnych? A może jedynie sztabka złota? Albo butla gazu, która wydusi wrogów niczym wrzucone do rzeki kocięta w zawiązanym worku? Cóż odróżni ich od potworów?

W końcu westchnął ponownie i wyprostował się.
- Musimy to nagranie skopiować i upowszechnić. I Kopie też upowszechnić. Może radiostacje? Cały świat musi się dowiedzieć o tym co zrobił Kamienny Herb.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline