Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2017, 19:38   #47
Bounty
 
Bounty's Avatar
 
Reputacja: 1 Bounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputację


Howl: Behold, oto setlista do Niewidzialnego:
"Diversity Æffect"
"Libido"
“Rebel Cry”
"Holophone Love"
"Matris Cruentum" (jak będzie potrzebna przerwa szybciej lub później to idzie w górę lub w dół jeśli to nic nie zjebie)
"Killing Lips"
"Strata"
"Eltar Ago"
"The City Lights"
bisy
„Replace me with an android”
Jakiś cover z tego co już wcześniej graliśmy albo przeniesiemy tu coś ze środka, HL lub Lips
Howl: Myślę że dobrze będzie ściągnąć do nas fanów na których możemy liczyć że rozkręcą imprezę. Lokację Niewidzialnego możemy podawać na privie, Dale chce listę naszych znajomych którzy wejdą za darmo. Nie możemy tylko podać namiarów na Glen Park na stronie czy FP albo policji rzecz jasna lol. Rosalie jest tak kochana że już działa przez nasz FP i roznosi privami wieści gdzie dziś będzie Niewidzialny.
JJ: Będę teraz w kilku miejscach, gdzie spotkam starych znajomych, zaproponuje im by przyszli. Osobiście nie potrzebuje żadnych darmowych wejściówek. Tak jak już mówiłem wcześniej, cover tak, ale nie na bis. Setlista dla mnie ok. Dzięki Howl, dobra robota.
Anastazja: Wpisz Olivera. I nie komentuj plz x_X
Liz: Dobra robota. Wejściówek nie potrzebuję, niestety.
Chris: Ejjjj, tu jest zajebiście. Scena, samo miejsce. Mooooc! Co z Didi? Ustaliliście coś? Ja bym potrzebował kilku wejściówek. Brat, dwóm gangersom obiecałem, Arwanee może będzie chciała wpaść. No i jeszcze Han i Nigel, też bym ich zaprosił.
Chris: a BTW, Anastazja, jak Twój chłopak ma być, to może jakąś muzyczną dedykację zrobimy, albo w oprawę coś wplotę?
Anastazja: Spierdalaj kutasogłowy, bo zrobię ci specjalną dedykację na pojednanie z braciszkiem :P
Howl: Chris, będziesz na 19?
Chris: Gdzie? Przecie ja już na miejscu. W Warsaw? Po co?
Howl: Na miejscu. Ogarnianie nas to jest serio cat herding
Howl: No paczcie
 
Bounty jest offline