Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2017, 21:02   #385
Jaśmin
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 1 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Netsuzou Trap

Czyli 12-to odcinkowa seria dość oryginalnie przycięta do 9-ciu minut na odcinek. Coś nowego, przyzwyczaiłem się do 20-to paro minutowych animców, a tu prosz.
Ogólnie szybko mi to poszło. I, nie powiem, było nieźle. I tak, to anime to yuri, pure and not Innocent.
Ogólnie seria kręci się wokół pary przyjaciółek, Yumy i Hotaru, oraz ich chłopaków. I jest klasycznie do bólu, Hotaru jest stroną dominującą, a Yuma do samego końca wmawia sobie, że ich pocałunki i pieszczoty to tylko wygłupy.
Z drugiej strony mamy dwóch fraj...znaczy się mężczyzn. Takeda to gość z zasadami, ten przyzwoity. Fujiwara to zimny skurwiel mający więcej partnerek niż liczy sobie lat. Tak, licealiści.
Ten Fujiwara. Zimny cynik, który dość wcześnie orientuje się w grze kwitnącej między dziewczynami. I jest łaskaw określać te gry jako "lesbijskie gierki". Przepraszam, Panie Sympatyczny, a...
...kto leciał na cztery cycki...


...może ja?
Ogólnie jestem pełen podziwu dla autorów bo w niewiele ponad półtorej godziny wcisnęli całkiem dużo materiału. Samo mięsko, żadnych dłużyzn. Przypuszczam, że nawet jeśli widz nie lubi yuri to obejrzy do końca bo to niewiele czasu zajmuje.
Grafika bardzo ładna, tylko trochę przeszkadzały mi kolory włosów i oczu bohaterów. W serii tak nastawionej na realizm związków, nie stroniącej od brzydszej strony życia, włosy barwy pomarańczy i fioletowe oczy to trochę nie pasuje. Podobnie jak super deformed.
W sumie dość ciężko pisać o serii nie odsłaniając zbyt wiele z fabułki. Ale raczej warto na półtorej godziny zanurzyć się w ten świat.
Po dłuższym zastanowieniu ocena 6,5/10 chyba najbardziej pasuje. Niezła rozrywka, ale raczej nie ma do czego wracać.

Cheers
 
Jaśmin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem