Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2017, 01:06   #43
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
BRIAN MOSS

Dona twierdziła, że kobiety nie miały skąd wiedzieć, w którym pokoju mieszkał Newman. Otóż... to nie musiała być prawda. Istniała szansa, że Brian Moss znał numer pokoju swojego szefa i kiedyś niedyskretnie wspomniał o nim Tabby. Szanse na to zdawały się małe, jednak istniały, jeżeli para od czasu do czasu rozmawiała. Liam liczył na to, że szatynka posiadała taką informację, tylko nie miała powodu przyznawać się do tego koleżance i Dorothy.
Szkoda mu było dwudziestu minut, które zmarnował, idąc tym od początku mało obiecującym tropem. Nie spodziewał się, że aż tyle czasu zajmie ta rozmowa i odciągnięcie Tabby od Dony. Uroki bycia niedoświadczonym. Przypomniało mu się śniadanie, które spożył przed misją. Zastanawiał się wtedy, czy w ogóle nadaje się do tej pracy. Minęło tylko pół godziny misji i już miał drugi powód, aby sądzić, że nie. Posmutniał. Zakłuł go atak paniki. Zdołał go zdławić pustą obietnicą, że teraz będzie lepiej i da z siebie więcej.

- Tak, tyle pracuje, że można powiedzieć, że tam mieszka - Liam odparł kobiecie. - Myślę, że właśnie tam Dorothy poszła go szukać. Kompletnie zapomniałem, że nie masz dostatecznego poziomu dostępu... nie chcę, aby wynikły z tego jakieś kłopoty dla ciebie - zrobił smutną minę. - Później cię złapię i poinformuję, co wynikło z tą sprawą z Dorothy. Nie chciałbym, aby już więcej kłopotała cię.
Uśmiechnął się do nieprzydatnej Tabby i ruszył na piętro -4. Miał nadzieję, że tam również znajdzie plan ewakuacyjny kondygnacji. Wciąż interesowało go, dlaczego kamery zostały wyłączone na tym obszarze.
 

Ostatnio edytowane przez Ombrose : 08-11-2017 o 01:36.
Ombrose jest offline