Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2017, 20:52   #58
Snigonas
 
Reputacja: 1 Snigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputację
<Bierze koparkę i odkpuje temat>

Jako, że dziś skończył się Sezon 7 w Lidze Legend, to stwierdziłem, że może warto by było odkopać ten temat.


Najważniejsze wydarzenie roku - potrójny mistrz świata SKT T1 został obalony przez konkurencyjną drużynę Samsung Galaxy (SSG)
Prawie tak jakby Riot przewidział ich porażkę tegoroczną piosenkę promującą Worldsy Legends Never Die.

Jeśli ktoś nie gra/nie wie co się dzieje aktualnie w grze.

Tradycją jest, że na nowy sezon Riot Games stara się wprowadzić pewien powiew świeżości w samą grę.
Zmiany przedsezonowe
W skrócie:
-Gruntowne przebudowanie systemu run i złączenie ich z specjalizacjami.
-Zmiana in-game waluty z IP na Niebieską Esencję, która do tej pory była materiałem do warsztatu hextech.
-Nagrody dla graczy o dłuższym stażu, w postaci specjalnych emotek
-Zwrot IP wydanych na runy w postaci NE, którą można wydać na specjalne zakupy, np. niedostępną skórkę Urfwick
-Usunięcie maksymalnego poziomu przywoływacza, teraz za awans otrzymuje się NE i (jeśli dobrze pamiętam) kapsułę z prezentem. Dla graczy poniżej 30 poziomu mają to być głównie bohaterowie, dla wyższych poziomów - recolory do skórek.
Tyle z ważniejszych zmian. :P


Ktoś z Liczy dalej w to gra?
Pochwalcie się esencją i emotką za czas stracony na granie w tą grę miło spędzony na Summoners Rift!

Ja dostałem 13,5k esencji oraz emotkę Zdobywcy (Tą dla największych nolife. )

Jakby ktoś chciał, mój nick na serwerze EUNordyckim : Snigønas
 

Ostatnio edytowane przez Snigonas : 08-11-2017 o 21:25.
Snigonas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem