Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2017, 19:15   #116
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Koniec nadsyłania konceptów. Dzisiaj zaczniemy mechaniczne tworzenie postaci. A szczęśliwcy, którzy się dostali, to:
1. Dhratlach - bo jest od samego początku zaangażowany straszliwie.
2. Morfik - bo jego koncept jest bardzo dokładnie opisany.
3. Ryo - bo dobrze mi się z nią współpracowało w innych sesjach.
4. Snigonas - także mocno zaangażowany.

Komtura i Kerma także chciałem przyjąć, ale sześć osób, to za dużo niestety. A jako że nie miałem jak się zdecydować pomiędzy Wami, to wolałem pójść w sprawiedliwość jako tako. No i dla czterech osób lepiej to poprowadzę. Jeżeli jednak chcielibyście przejść przez proces tworzenia postaci na poważnie, to chętnie Wam w tym pomogę.

A Wy, szczęśliwi wybrańcy, oczekujcie jeszcze dzisiaj instrukcji i innych cudów!

EDIT:
Dhrat - Ty chcesz grać Svellterem. Dokładny opis kultury wrzucę jutro. Pisałeś też, że chcesz grać łowczym - masz na myśli profesję hunter, czyli myśliwy? Profesja jest modyfikowalna w stronę łowcy niewolników, myśliwemu plemiennemu, łowcy nagród oraz łowcy grubej zwierzyny. W przypadku łowczego najbardziej pasuje albo wersja podstawowa, albo ostatnia z wymienionych. Przemyśl sprawę.

Ryo - wolę nie mieć kapłanów na sesji, co Ci już pisałem, więc zostaje nam bardka. Do Twojego konceptu pasuje tylko podstawowy bard albo snujący opowieści - drugi traci umiejętności muzyczne na rzecz cwaniactwa i mitów oraz legend. Co do pochodzenia, to i Horasja i Bornlandia są opisane, musisz się zdecydować.

Morfik - skąd Twoja postać miałaby pochodzić? Napisałeś też, że miałaby mieć koło 40 lat. To sporo, patrząc na "typowy" wiek postaci na poziomie zaawansowanym (czyli 17-19 lat). Będzie trzeba w historii to wytłumaczyć - albo cięższą chorobą, która osłabiła bohatera, albo prostym życiem przez większość czasu, zanim zabrał się za szlifowanie umiejętności. Do tego chcesz łotrzyka - oprócz bazowego łotrzyka można wybrać jego ewentualne modyfikacje: żebraka, włamywacza, wyłudzacza, hazardzisty i złodzieja.

Snigonas - drzewny elf będzie miał dość trudno odnaleźć się w świecie, ponieważ to dość zamknięte kultury, które nie rozumieją wielu spraw - pieniędzy, spisków, niesnasek religijnych i innych. Jeżeli czujesz się na siłach odgrywać ignoranta w tych sprawach - polecam drzewnego. Jeżeli nie, lepiej wybrać leśnego elfa, jest znacznie łatwiej się wczuć. Co do profesji - jeżeli chcesz używać magii, to jak najbardziej łowca się nadaje. Jeżeli nie, to weź profesję myśliwego (i jego ewentualne opcje, które wypisałem przy Dhratlatchu). A nawet jeżeli weźmiesz myśliwego, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby do tego wybrać jakiś jeden czy dwa czary. A w przypadku łowcy dostaniesz 6 czarów i sztuczkę, które wliczają się w koszt tej dość drogiej profesji.
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline