Wątek: Dwie drogi
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2007, 12:39   #113
Tom Atos
 
Tom Atos's Avatar
 
Reputacja: 1 Tom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputację
Gaston :

Giermek stanął jak wryty widząc zakrwawionego sigmarytę. Zaraz potem do pokoju wszedł Glein.
Milczał przez chwilę patrząc się tempo przed siebie. Odwrócił się w stronę sali ogólnej i wskazał coś tam palcem, potem dotknął ręką swojej piersi, wskazał na krasnoluda i ławę, potem Gleina i akolitę. Zaczął coś do siebie mruczeć.
Nagle jakby się otrząsnął z otumanienia.
- Dekoracyjnie ? Tfu na psa urok. – splunął pod nogi.
- Wodę z mózgu mi robicie. Wariaty cholerne. Już sam zaczynam w obłęd popadać.
Zrobił krok do przodu kładąc wymownie dłoń na rękojeści mieczy i odezwał się hardo do akolity.
- Ktoś był w świątyni i zabił gnoma łeb mu skręcając i założę się, że ten ktoś był tu i zrobił cały ten bajzel. Gadaj mi tu zaraz braciszku czemuś cały pokrwawiony i co ci się ze łbem stało, że taki wykręcony. Lepiej gadaj prawdę. Jestem głodny, zmęczony, mokry, niewyspany i nie odpowiadam za siebie.
Sapnął groźnie obnażając nieco głownię.
 

Ostatnio edytowane przez Tom Atos : 21-06-2007 o 14:24.
Tom Atos jest offline