Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2017, 15:41   #1
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
[WFRP IIed] Reaktywacja kampanii - rekrutacja dodatkowa



Witam serdecznie!
Po dłuższej chwili nieobecności na forum, a przez to i wstrzymanej przygodzie, wróciłem i ową przygodę, a właściwie kampanię, pragnę wznowić.

Przyjmę conajmniej jednego gracza (najprawdopodobniej więcej, ale w tym momencie jeszcze nie znam dokładnej ilości, bo jest też zależna od "starych" graczy)

Będzie to szósta część przygód, ale znajomość tego co się działo wcześniej oczywiście nie będzie wymagana. Sesja będzie króką przygodą "na rozgrzewkę". Nowe postacie dołączą do starych, gdy wyruszą oni ze wsi Wildbaum (którą uratowali oczywiście i zostali tam miejscowymi bohaterami). Zmierzają obecnie do Nuln (kilkanaście dni drogi pieszej) pojazdem kampanii przewozowej z tamtegoż miasta. W tym też wozie musicie się znaleźć.


Poniżej linki do raportów z sesji, gdzie można przeczytać co nieco (w tym streszczenia przygód, opis bohaterów, a także linki do sesji właściwych).


I – Z założenia bohaterowie mieli walczyć z Chaosem.
[WFRP 2ed.] Cz.1 – Legenda o płaczącej gołębicy ([WFRP 2ed.] Cz.1 – Legenda o płaczącej gołębicy)
[WFRP 2ed.] Cz.2 - Skrzynia Konrada ([WFRP 2ed.] Cz.2 - Skrzynia Konrada)
[WFRP 2ed.] Cz.3 - Burza nad Kreutzhofen ([WFRP 2ed.] Cz.3 - Burza nad Kreutzhofen)
[WFRP 2ed.] Cz.4 - W blasku Morrslieba ([WFRP 2ed.] Cz.4 - W blasku Morrslieba)
Cz.5 była skończona, ale raportu już nie stworzyłem (może dla lepszego odświeżenia to zrobię)

Kogo szukam:
- Graczy aktywnych i regularnych. Planujowany czas na post to 4 dni (nie wymagane długie posty, wymagana aktywność). Nie mam nic przeciw graczowi początkującemu w WH, jeśli tylko spełnia wymagania Terminowość i aktywność jest dla mnie najważniejsza!
- Rasa i profesja dowolna, wszystko co w oficjalnych podręcznikach.

Profesja podstawowa, podręcznikowo z jednym rozwinięciem, cechy losowe. PPki na max. W KP proszę o listę umiejętności, zdolności i ekwipunku. KP w postaci dowolnej
Historia z opisem charakteru, nie wymagam długiej.

Karty postaci proszę wysłać na PW.
Wszelkie pytania również można podsyłać tą drogą.

Rekrutację planuje do końca tygodnia. Może się przesunie w zależności jak pójdzie odświeżanie postaci aktualnym graczom. Jak będę zaczynał przygodę, to wybiorę najbardziej pasujące mi KP.

Zapraszam!!!
 
AJT jest offline