Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2007, 13:38   #42
Lukadepailuka
 
Lukadepailuka's Avatar
 
Reputacja: 1 Lukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znany
D.CH

Godz. 17:55

Przy bramach, na jednym z pieńków siedział jakiś elf. Nieopodal niego, trawe skubały cztery konie. Wasze siodła leżały obok pieńka, juki w nich były wyładowane pożywieniem (chleb, owoce, warzywa, ciastka). Gdy podeszliście bliżej elf powiedział.
-Witajcie, jestem Vanir, Arya prosiła mnie abym wam towarzyszył.- Elf miał srebne włosy które opadały mu do ramion, w jednym z jego spiczastych uszu był mały złoty kolczyk. Obejrzał was, po czym rzekł - rozumiem, że możemy już jechać.


CZ.CH

Godz. 0:15

Świadomość elfki i razaca uderzył nagły atak. Atak był potężny. Do ich umysłów wdarł się Galbatorix.
-Spać?! Odpoczywać?!- Zasyczał - jak śmiecie!! Macie natychmiast wyruszyć w podróż! Za bramą czekają na was mag i wojownik. Elfy mogą Cię postrzegać Eisheth, dotychczas byłaś pod moją ochroną, ale teraz musisz założyć talizman chroniący przed postrzeganiem, musisz jednak uważać, talizman czerpie moc z Ciebie. Łańcuszek znajduje się w jukach twojego konia.
- Galbatorix zerwał gwałtownie kontakt.
 

Ostatnio edytowane przez Lukadepailuka : 21-06-2007 o 14:20.
Lukadepailuka jest offline