Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2007, 15:02   #48
Lukadepailuka
 
Lukadepailuka's Avatar
 
Reputacja: 1 Lukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znany
D.CH.

Przypuśćmy, że tu już wyjeżdżacie.

Jechaliście właśnie przez puszcze elfów kiedy Vanir powiedział.
- Arya nie wyjawiła mi planów, powiedziała, że wy wszystko mi przekażecie. Acha, królowa ma jeszcze coś dla was. Ariella już ma talizman, ale z tego co wiem wasza dwójka jeszcze nie, proszę - rozdał wam dwa metalowe wisiorki - Chronią przed postrzeganiem, ale uwarzajcie, moc czerpią z was.


CZ.CH

Jeźdźcy zaśmiali się.
- Gratuluje przezorności - powiedział ten mniejszy - ale teraz liczy się szybkość. Jesteśmy wysłannikami Galbatorixa. Ja jestem Righ nadworny mag samego króla Galbatorixa- Elfka słyszała dużo o Righ'u, był jej konkurentem, ponieważ król bardzo go sobie cenił- a to jest Malvork wojownik z gwardi przybocznej króla. Teraz czas ruszać. Za mną.- Po czym pognał konia na południe.
 
Lukadepailuka jest offline