Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2017, 21:54   #13
Avdima
 
Avdima's Avatar
 
Reputacja: 1 Avdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputację
Cały Warhammer był kiedyś pariodiowy
Skoro to pierwsza edycja, potwierdziłeś moje przypuszczenia co do pochodzenia snotballa. Pewnie go wyrzucili w nowych edycjach battla i rpg, bo grimdark i mrooook.

Blood Bowla nie będzie. Dla mnie to zawsze było alternatywne uniwersum. Ten sport nie ma po prostu sensu, ekipa chaośników przyjeżdżająca na Imperialny stadion, mająca w składzie wojowników chaosu, trolle czy zwierzoludzi.

Na snotballa przyzwolę. Przeczytałem wpis z podręcznika. Jest groteskowe, ale po namyśle, jestem w stanie sobie to wyobrazić jako sezonowy sport, część karnawału i świąt, ale nie jako stała liga, która ma większy zasięg (np. całe Imperium). Pasowałoby mi to też jako sport uprawiany gdzieś w krasnoludzkich twierdzach, które mają częstą styczność z zielonymi. Coś wymyślisz, jeżeli będzie w ogóle potrzebne, może w Averheim grali albo gdzieś w Górach Czarnych lub Krańca Swiata, tam jest od zatrzęsienia zielonych.
 
Avdima jest offline