Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2017, 17:37   #84
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Abe popchnął zaimprowizowany sarkofag do otwartej śluzy po drodze przyglądając się że jedna ze ścianek ma już kolor wiśni, nacisnął przycisk zamykania drzwi po czym pociągnął dźwignię awaryjnego otwierania drzwi zewnętrznych z pominięciem odsysania powietrza, wychodził z założenia że ciśnienie na statku i tak jest żałosne więc ta odrobina rozrzedzonego skażonego powietrza ich nie zbawi.

Przez szybę patrzył za oddalającym się sześcianem który stawał się coraz jaśniejszy gdy jego zawartość przetapiała się przez cieńką blachę.

Abe spojrzał na schemat na nadgarstku i lekko uderzył się rękawicą w głowę, zawsze jak już był w skafandrze swędziało go ucho przycisnął hełm do ramienia próbując docisnąć ucho do hełmu po chwili wrócił do schematu
-OK, zobaczmy gdzie mi jeszcze coś do zrobienia zostało a potem mam ochotę na spacer.


-Rohan, jak ci idzie? ja tu z grubsza ogarnąłem, mam nadzieję niedługo skończyć a potem jeśli nie potrzebujesz pomocy obejrzałbym jak wyglądamy z zewnątrz, wolałbym wiedzieć czy jakaś przydatna antena nie wygieła się w zasięg silników manewrowych
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline